Join Us

Összetett irodai Assistant Mamager

Feladatok:

  • Rendelések , ajánlatkérések feldolgozása
  • Szállítmányok dokumentálása, kísérőokmányok kitöltése
  • Külföldi kiállításokon való részvétel
  • Áruátvétel, kiszedés, csomagolás, árumozgatás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Microsoft Office csomag legalább felhasználó szintű ismerete és használata
  • Angol vagy/ és olasz nyelv alapfokú ismerete
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Alapbér + kiemelkedő bónusz havi kifizetéssel HUF 250,000-315,000
  • 8am-4pm, Teljes munkaidő, Hosszútávú munkalehetőség
Jelentkezés önéletrajz küldésével: [email protected]

Complex Office Assistant Mamager

Tasks:

  • Processing of orders and quotes
  • Documentation of consignments, filling in accompanying documents
  • Participation in foreign exhibitions
  • Goods picking and packing, goods handling.

Expectations for the job:

  • Minimum secondary education
  • At least user-level knowledge and use of the Microsoft Office suite
  • Basic knowledge of English or Italian
  • Good communication skill

What we offer:

  • Basic wage + outstanding bonus with monthly payment HUF250,000-315,000
  • 8 am-4pm, Full-time, Long-term employment

Raktáros munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Fizikai árumozgatás a raktáron belül
  • Segítse a vezető munkáját

  • Jó fizikai állapot
  • B kategóriás jogosítvány

  • Alapbér + kiemelkedő bónusz havi kifizetéssel HUF 220,000-280,000

Warehouse worker

Tasks:

  • Goods picking, picking, packing, goods handling.
  • Physical movement of goods within the warehouse
  • Help your manager work

  • Good physical condition
  • Category B license

  • Basic wage + outstanding bonus with monthly payment HUF220,000-280,000

About Us

Contact Us